Stojaki do monitorów głośnikowych MS-50.36.26

Firma EXTREO wprowadza do sprzedaży (aktualnie na zamówienie) nowy model stojaków do monitorów głośnikowych M1HB - zaprezentowanych wraz z monitorami M1HB na ubiegłorocznej wystawie Audio Show. Stojaki mogą być zastosowane także do innych kolumn typu podstawkowego, których podstawa ma wymiary większe od: szer. 26cm, głęb. 36cm i o dopuszczalnym ciężarze nie przekraczającym 60kg.

Stojaki zbudowane są z blach stalowych o grubościach od 2,5mm do 5mm. Część nośną stanowi płyta (5mm) o wzmocnionym profilu, który od czoła i z tyłu zamykają solidne rury stalowe z gwintowanymi gniazdami na pięknie wykonane mosiężne, masywne kolce. Kolce ustawia się na wytoczonych z mosiądzu podkładkach. Zakres regulacji wysokości za pomocą kolców wynosi od 1 do 5cm. Środkowa część stojaka to ukośnie wpasowana między płyty dolną/górną - rura o przekroju trójkątnym, której "ostry klin" jest skierowany ku przodowi. Taki kształt wpływa korzystnie na akustykę pomieszczenia odsłuchowego ponieważ rozszczepia czoło fali odbitej od przeciwległej do głośników ściany. Zaokrąglona łagodnie na rogach płyta górna - wycięta za pomocą lasera z blachy stalowej o przekroju 5mm - służy za podstawę pod zespół głośnikowy. Płyta górna może być obciążona maksymalnym ciężarem nie przekraczającym 60kg. Dodatkowe elementy dekoracyjne z polerowanego mosiądzu uzupełniają kształt i tworzą akcenty nadające produktowi szczególne cechy estetyczne... Całość jest polakierowana odporną na czynniki zewnętrzne czarną (mat) farbą proszkową. Kolumna nośna (rura trójkątna) posiada zasobnik balastowy. Zasobnik można wypełnić granulatem ołowiowym lub specjalnym piaskiem. Ciężar jednego stojaka = 22kg (bez balastu).

Wymiary:
Wysokość = 68cm, szerokość podstawy dolnej = 42cm, głębokość podstawy dolnej = 51cm, szerokość podstawy górnej = 26cm, głębokość podstawy górnej = 36cm.

Znakomita jakość wykonania i specjalnie dobrane właściwości użytkowe stojaków to szczególne cechy tego produktu, który może być doskonałym uzupełnieniem systemu dźwiękowego dla ludzi ceniących piękno oraz komfort słuchania muzyki.

Przy zakupie z monitorami głośnikowymi M1HB (wersja z SCAN-SPEAK w promocji) - atrakcyjny RABAT. Zamówienia można składać poprzez sekcję "Kontakty"