Sprzęt audio stereo na zamówienie

amp Firma EXTREO zmaterializuje wszelkie Twoje oczekiwania w kwestii budowy unikalnego systemu stereofonicznego według indywidualnego projektu, który powstanie na bazie Twych opisów i szkiców... Wystarczy, że naszkicujesz kształt i ogólnie opiszesz funkcjonalność detali zewnętrznych urządzenia elektroakustycznego, a my je zaprojektujemy tak aby w pełni odzwierciedlało Twoje preferencje - wyrażone na rysunku.

Zbudujemy zespoły głośnikowe - monitory lub wolnostojące dowolnego kształtu i rozmiaru o parametrach (unikalnych cechach) jakie według Ciebie są najważniejsze... Jedynymi ograniczeniami będą tylko środki finansowe, które możesz przeznaczyć na realizację tej części usługi. Podobnie z pozostałymi elementami: wzmacniacze i źródła sterujące (np. odtwarzacz CD). Może chciałbyś (chciałabyś) posiadać zestaw szczególny - "aktywny" (ilustracja powyżej)? To bardzo specyficzny system... Steruje bowiem głośnikami bezpośrednio, a w kolumnach nie ma zwrotnic. Genialna prostota i prawdziwy Hi-End. Jako odtwarzacz źródłowy - występuje w tym systemie urządzenie czytające "pliki muzyczne zapisane bezstratnie w formacie wave" z wymiennego modułu pamięci (USB). Jest wielce prawdopodobne, że tego typu urządzenia przyjmą się niebawem jako standard, wypierając klasyczne odtwarzacze CD... Istnieje możliwość zbudowania klasycznego odtwarzacza CD/SACD według zamieszczonego wzorca, który byłby idealnie dopasowany do monstrualnego układu pasmowych wzmacniaczy mocy sterujących niezależnie wszystkimi grupami głośników w kolumnach. Czy to nie ciekawy przykład możliwości realizacji wybitnej jakościowo konstrukcji na Twoje indywidualne zamówienie?

Dysponujemy potencjałem umożliwiającym "stworzenie" od podstaw dowolnego urządzenia audio oraz profesjonalną aparaturą pomiarową, dzięki której perfekcyjnie zestroimy wszystkie elementy systemu stereo.

home theater Być może zamierzasz zbudować własny dom lub nosisz się z zamiarem jego kupna. W takich okolicznościach, planując kolejne etapy inwestycji, warto zastanowić się nad koncepcją zabudowy (w salonie) stacjonarnego systemu audio. Oferujemy pełen zakres usług, w wyniku których powstanie projekt i realizacja kompletnej instalacji elektroakustycznej do obsługi systemu audio stereo oraz kina domowego hi-end. Nie muszisz troszczyć się o detale... Na bazie Twej koncepcji architektury wnętrza - zaprojektujemy taki system, który będzie idealnie dopasowany do wystroju Twojego salonu. W odpowiednich miejscach - w ścianach - zabudujemy stacjonarne zespoły głośnikowe z najwyższej klasy jakościowej i źródła dźwięku. W projekcie będą uwzględnione techniczne możliwości rozbudowy lub wymiany niemal wszystkich elementów systemu. Z dowolnego miejsca swej rezydencji - będziesz mógł/mogła sterować swoim wyjątkowym systemem audio/video za pomocą jednego pilota. Zarówno dźwięk jak i obraz video - nie będą miały sobie równych (w odniesieniu do rynkowego stanadardu...).

Pamiętaj, że wysoka jakość dźwięku urządzeń video HD wymaga aby współpracujący system audio dorównywał poziomem jakości tym urządzeniom! Większość systemów tzw. "kina domowego" nie radzi sobie z technologią HD, a szczególnie zespoły głośnikowe i wzmacniacze... Nikt rozsądny nie uwierzy, że "tanie kolumienki głośnikowe" i wzmacniacze o mocach sinusoidalnych (RMS) rzędu 25W - są w stanie wiernie odtwarzać sygnały ze ścieżek dźwiękowych filmów HD, których dynamika przekracza poziom 120dB. Producenci tych urządzeń "wymieniają w swych specyfikacjach kosmiczne wartości" mocy (tzw. PMPO lub RMS) np. 1000W, a rzeczywista moc wyjściowa poszczególnych kanałów nie przekracza z reguły 25W. Aby system dźwiękowy mógł spełnić wymagania technologii HD, zarówno wzmacniacze jak i głośniki powinny pracować z > 100% zapasem dynamiki i mocy wyjściowej! Nasze systemy audio sprostają tym wymaganiom z nawiązką!

Udzielimy Ci pełnego wsparcia w doborze komponentów systemu i zadbamy o jego nienaganną pracę na wiele długich lat. Otrzymasz także 5 letnią pełną gwarancję.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i ustalenia warunków usługi... Zapraszamy!

Więcej informacji o stosowanych technologiach, oferowanych produktach i usługach znajdziesz na stronach:
  1. Nasze technologie »,
  2. Nasze usługi ».

Już dziś możesz do nas zadzwonić pod numer: +48 511 745 001 i ustalić wstępne szczegóły potencjalnego zamówienia.
Nie wahaj się i skorzystaj z usług profesjonalistów!