Dla Dystrybutorów Sprzętu Audio. Zaproszenie do współpracy...

Poszukujemy Partnerów do współpracy handlowej, którzy byliby zainteresowani sprzedażą naszych produktów. Jesteśmy gotowi zaoferować Handlowcom atrakcyjne i bardzo korzystne warunki, dzięki którym sprzedaż będzie nie tylko opłacalna ale też długofalowa.

Zważywszy na fakt, iż nasza firma działa na rynku sprzętu audio zaledwie od dwóch lat, marka EXTREO jest już znana i szczyci się w pełni zasłużoną renomą innowacyjnego wytwórcy sprzętu stereofonicznego. Jesteśmy jednym z laureatów prestiżowej nagrody internetowego miesięcznika "High Fidelity", który wyróżnił nas jako jednych z najlepszych podczas odbywającej się w listopadzie 2013 w Warszawie wystawy Audio Show.

W niedługim czasie planujemy zorganizować serię pokazów połączonych z odsłuchami naszych kolumn głośnikowych i wzmacniaczy stereo w starannie wybranych lokalizacjach. Odsłuchy i pokazy sprzętu audio będą miały charakter kameralny i będziemy na nie zapraszać wybrane firmy oraz osoby prywatne z kręgów audiofilskich. W związku z tym prosimy zainteresowanych aby zechcieli z wyprzedzeniem zgłosić swój udział w jednym z takich pokazów/odsłuchów poprzez stosowny email. Z uwagi na z góry ograniczoną liczbę miejsc, zaprosimy tylko firmy zajmujące się dystrybucją sprzętu audio Hi-Fi oraz osoby prywatne (melomanów zainteresowanych kupnem wysokiej klasy komponentów systemu stereo), z którymi przeprowadzimy telefoniczną rozmowę kwalifikacyjną. Najbliższy termin kolejnego pokazu ustaliliśmy na połowę lutego 2014 roku.

Informujemy ponadto, że wszelką obsługę gwarancyjną wyprodukowanych przez nas kolumn głośnikowych i wzmacniaczy realizujemy w ramach własnej działalności.

Planujemy stworzyć sieć dystrybucyjną dla naszych wiodących produktów - złożoną z wielu salonów sprzedaży sprzętu audio Hi-Fi...

Stawiamy na prężnie działające młode firmy handlowe tej branży choć nie wykluczamy współpracy z firmami dobrze usytuowanymi na rynku... Zapraszamy do rozmów o szczegółach współpracy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pytania.

Aktualną ofertę naszych produktów przedstawia poniższa lista:

  • Kolumny głośnikowe typu MONITOR,
  • Kolumny głośnikowe - podłogowe,
  • Wzmacniacze stereo - zintegrowane tranzystorowe/lampowe i mocy oraz mono bloki do systemów stereo,
  • Stojaki do kolumn głośnikowych (typ podstawkowy - monitory),
  • Kable głośnikowe z kompensatorami mikrodynamiki.

Uprzejmie prosimy Firmy zainteresowane współpracą z nami o pilny kontakt!